Вступ до школи

Підрозділ середньої освіти школи «Capital Union School» відкриває свої двері на новий 2017-2018 навчальний рік і запрошує дітей 1-3 класів та їх батьків на вступні співбесіди, які відбудуться в лютому та березні на пров. Керамічному, 7а.

5 квітня з 9.00 до 18.00

12 квітня з 9.00 до 18.00

19 квітня з 9.00 до 18.00

26 квітня з 9.00 до 18.00

Прийом дітей проводиться за результатами співбесіди з педагогом, психологом і логопедом.

Максимальна кількість набраних балів — 80.

Рівні оцінювання знань школи “Capital Union School”:
  • Високий рівень: 58-66 балів з психолого-педагогічного розвитку, 12-16 балів – англійська мова. Загалом 70-82 бали.
  • Достатній рівень: 54-58 балів з психолого-педагогічного розвитку, 10-12 балів – англійська мова. Загалом 64-70 бали.
  • Середньо-достатній рівень: 50-54 бала з психолого-педагогічного розвитку, 8-10 балів – англійська мова. Загалом 58-64 бали.

Попередній запис на співбесіду — обов’язковий.

Тел. +38 (044) 229-91-21, +38 (097) 688-02-65, +38 (063) 610-31-10

Список документів для прийому в 1 клас:

• Копія свідоцтва про народження дитини;
  • Паспорт одного з батьків, на чиє ім’я оформлюється договір;
  • Медична карта (Форма № 026);
  • Довідка про реєстрацію дитини за місцем проживання.