Концепція школи

У спеціалізованій школі І-ІІІ ступеня «Capital Union School» кожний викладач цінує кожного учня і прагне розвинути його таланти. В основі нашого навчання лежить співробітництво, опіка, готовність вислухати інших та відповідальність.

У школі враховують індивідуальні особливості дитини, її особисті якості та поставлені завдання, які будуть не менш важливими, ніж плани вчителів і батьків. Його навчать правильно оцінювати себе, мислити, шукати шлях до успіху в житті.

Розвиток учня ґрунтується на концепції успіху, яка враховує не лише оцінки. Успіх в нашій школі — це володіння собою, вміння перемогти себе.

У сучасному суспільстві інформаційні технології відіграють вирішальну роль. Наша школа намагається направити учня так, щоб його досвід у сфері ІТ-технологій, точних наук, гуманітарних наук, бізнесі стали трампліном для незалежного мислення.

Школа прагне дати учням знання відповідно до потреб завтрашнього ринку. Діти придбають необхідний комплекс знань та вмінь, який допоможе їм знайти себе в майбутньому світі штучного інтелекту та високих технологій.

Школа «Capital Union School» успішно готує випускників до вирішення життєвих проблем, організації ефективної міжособистісної взаємодії, розвиває здатність розумітися в людях, відстоювати власну точку зору. Це облегшить входження випускників у соціальне середовище, залучення до системи соціальних зв’язків.