Оплата

Навчальний пакет повністю покриває прямі та додаткові витрати на навчання, які ми надаємо дитині протягом перебування у школі з 8:00 до 19:00, а саме:

• Забезпечення навчально-виховного процесу;
  • Усі дидактичні матеріали;
  • Відвідування творчих гуртків та спортивних секцій за інтересами.

Навчаючись у школі «Capital Union School», учень отримує:

• Навчання за державною українською програмою освіти, удосконаленою найбільш ефективними світовими методиками і технологіями;
  • Закріплення отриманих знань на практиці;
  • Доступ до єдиної інформаційної системи школи, за допомогою якої учні та батьки можуть дізнатись у режимі он-лайн про розклад занять, домашні завдання, переглянути навчальні матеріали та виконати завдання;
  • Тьюторський супровід учнів;
  • Розвиток емоційного інтелекту: проектна робота в командах, творчі індивідуальні завдання, публічні виступи;
  • Консультації психолога.

Вартість навчання в школі «Capital Union School» складає 84 000 грн. на рік. Додатково оплачується харчування.

Учень вважається зарахованим до школи після проходження співбесіди та набору необхідної кількості балів, підписання договору на навчання, сплати вступного внеску та першого місяця навчання.