Принципи навчання

Принципи, які ми використовуємо під час навчання Ваших дітей:

1. Викладання — це мистецтво. Мистецтво, бо вчителі працюють з живими душами, зі своїм майбутнім. Діти тонко відчувають, коли до них ставляться з цікавістю, а коли просто хочуть «втиснути» в них знання.

2. Треба вчити дітей своїм прикладом, а не вчити їх словами.

3. Головне — дати дітям більше практичних знань, а не порожніх теоретичних, які вони не зможуть застосувати в житті.

4. Діти ХХI століття — інші, тому основне завдання нашої школи — розвинути у дітей систему цінностей, систему людських відносин і вміння критично мислити.

5. Завдання вчителя зробити так, щоб відкритість оцінювалась дітьми як сила, а не як слабкість.

6. Інтегрувати в навчання техніки розвитку емоційного інтелекту, емпатії і соціальних навичок.

7. Ми вчимо через душу, через творчість, через спілкування — і дітей, і дорослих.