Програма навчання на підготовчому відділенні

На підготовче відділення (клас нульовка) приймаються діти, яким на момент першого вересня є повних 5 років. Діти з підготовчого відділення мають першочергове право на вступ до першого класу школи «Capital Union School» за умови набору необхідної кількості балів на співбесіді.

Річна програма підготовки до вступу в школу «Capital Union School» складається з наступних предметів:

• Математика за Петерсоном (2 години);
  • Логіка за Петерсоном (1 година);
  • Конструювання за Петерсоном (1 година);
  • Ейдетика (1 година);
  • Читання (2 години);
  • Каліграфія (1 година);
  • Розвиток мовлення (2 години);
  • Англійська мова (4 година);
  • Шахи (1 година);
  • Я у світі (2 години);
  • Творчість (2 години);
  • Акробатика (2 години);
  • Хореографія (2 години);
  • Музика (2 години).

В першій половині дня у дітей проводиться 3 уроки першого рівня складності, у другій половині дня проводиться ще два уроки другого рівня складності.

Записатися та дізнатися більше інформації про підготовче відділення можна за посиланням: http://teremok-kiev.com.ua