25 жовтня – День відкритих дверей!

Якщо ви плануєте, щоб Ваша дитина вступала до школи у 2018 році, тоді запрошуємо у приватну школу “CAPITAL UNION SCHOOL”!

25 жовтня (середа) о 19:00 відбудеться День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників. Місце проведення: пров. Керамічний, 7а (ст. м. Деміївська, Голосіївський район).

На зустрічі Ви зможете:

• дізнатися про філософію та цінності школи, переваги навчання, авторські програми викладання;
  • ознайомитесь з навчально-технічним забезпеченням;
  • поспілкуєтесь з викладачами та директором.

Наша школа дає дітям знання відповідно до потреб завтрашнього ринку. Ми не обмежуємося предметами державного стандарту і творчими гуртками. Тільки у нас з 1-го класу діти вивчають основи бізнесу та маркетингу, основи програмування і проектну діяльність. Наші першокласники знають, як функціонують сфери торгівлі, виробництва, послуг та банківської системи. Їх не лякає поняття “квадрант грошового потоку” та мова програмування Java.

Не вірите? Тоді чекаємо Вас у “CAPITAL UNION SCHOOL”!

Запис опублікував Адміністратор