Ласкаво просимо до нашої школи! Ліцензія №513 від 28.04.2017 р. Ліцензія №918 від 22.05.2019 р.

Приватна школа І-ІІІ ступенів «Capital Union School» відкриває новий напрямок – дистанційне навчання!

Онлайн-школа «Capital Union School» – це:

• Ліцензована школа I-IIІ ступеня;
  • Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти;
  • Можливість отримати повну загальну середню освіту України з будь-якого місця світу;
  • Живе спілкування учнів з викладачем під час уроку в Zoom, регламент кожного заняття по 40 хвилин;
  • Навчання з використанням електронних підручників, матеріалів та посібників;
  • Доступ до відеозаписів занять 24/7;
  • Використання інтерактиву, дидактичних ігор, презентацій, власних навчальних розробок в ігровій формі;
  • Онлайн-тестування отриманих знань.

Провідні предмети онлайн-школи:

• Математика за технологією “Росток”;
  • Англійська мова;
  • Основи програмування;
  • Основи бізнесу та маркетингу.

Решта предметів – згідно програми Державного стандарту загальної середньої освіти України.

Максимальна кількість учнів в онлайн-класі – 10 дітей.

Прийом дітей до онлайн-школи проводиться за результатами співбесіди з педагогом нашої школи.

Запис на співбесіду за тел.: 096 177-01-44.

Вартість навчання в онлайн-школі “Capital Union School” складає 8000 грн/місяць.

Учень вважається зарахованим до школи після проходження співбесіди, підписання договору на навчання, сплати першого місяця навчання!

Розклад співбесід щодо вступу до школи на 2022/2023 навчальний рік.
Для запису звертайтеся за телефоном (096) 177-01-44
або заповніть анкету: