З 1 вересня школа Capital Union починає роботу в звичайному режимі!

1 вересня 2020 року приватна школа Capital Union School відкриє двері для своїх учнів. Для того, щоб умови навчання в школі були безпечними необхідно дотримуватися санітарних вимог: вхід для батьків у приміщення школи заборонено, батькам дозволено заходити тільки на прилеглу територію школи;на уроках, в їдальні та під час прогулянки на свіжому повітрі діти знаходяться без масок;на перервах у класах, коридорах та туалетах діти одягають маски;перед тим, як увійти у приміщення школи,  діти обробляють руки дезінфікуючими засобами, які знаходяться при вході. До зустрічі на заняттях! Ласкаво просимо до Capital Union School!Шановні батьки, відкрито запис на співбесіди для вступу до 1-5 класів на 2020/2021 навчальний рік.Телефонуйте (097) 688-02-65, (063) 610-31-10 або заповнюйте анкету: